ODALARIMIZ:

Kaymak Pansiyon, iki farklı özellikte oda tipi ile hizmet vermektedir

Birinci Tip Odalar: 25 adet olan bu odalarımızın tamamı deniz manzaralı olup, 4 kişi kapasitelidir. Bu odalarımızda ailenize ait, duş, tuvalet, mutfak ve buzdolabı ve size ait deniz manzaralı balkon bulunmaktadır. Ayrıca odalarımızda 24 saat sıcak su imkânı bulunmaktadır.

İkinci Tip Odalar: 8 adet olan bu odalarımızın 4’ü deniz manzaralı olup, diğer 4’ü orman manzaralıdır. Odalarımız 3 kişi kapasitelidir. Bu odalarımız da ailenize ait, duş ve tuvalet bulunmak olup, 24 saat sıcak su hizmeti verilmektedir.

Odalarımız saat:12/13 arasında teslim edilmekte ve çıkış günü saat:12:00’da teslim alınmaktadır.

KAYMAK BÜFE:

Büfe, 07:00/24 saatleri arasında haftanın her günü hizmet vermektedir. Büfede her türlü market ve şarküteri ihtiyacınız karşılanmaktadır. Ayrıca, her gün organik süt, yumurta, Kandıra Yoğurdu ve organik bal gibi özel ürünlerde temin edilebilmektedir.

KAYMAK AİLE ÇAY BAHÇESİ:

Çay Bahçesi, sabah 07:00/24 saatleri arasında haftanın her günü hizmet vermektedir. Çay Bahçesi 150 kişi kapasiteli olup açık ve kapalı kısımlardan oluşmaktadır. Çay Bahçesinde; köfte, tost, soğuk sandviç, patates kızartması, menemen, yumurta çeşitleri, kahvaltı hizmetleri de sunulmaktadır.

ORGANİK ÜRÜNLER:

Tesis içerisinde yer alan 1,5 dönümlük tarım alanında tamamen organik tarım metotları ile üretim yapılmaktadır. Mevsimine göre; erik, kiraz, vişne, elma, armut, üzüm, incir, domates, salatalık, patlıcan, taze fasulye, barbunya, karpuz, kavun, kırmızı biber, sivri biber, dolmalık biber çeşitleri, kabak çeşitleri, nane, taze soğan, marul yetiştirilmektedir.

Ayrıca, organik yöntemlerle arıcılık yapılmakta olup, organik bal üretimi de yapılmaktadır.

BAHÇEMİZ:

Tesisimiz, siz değerli masariflerinin kullanımına, futbol, voleybol vb sporları yapmasına imkan tanıyan 2 dönüm büyüklüğünde yeşil alana sahiptir. Bu bahçede arkanıza karışık orman örtüsünü önünüze Karadeniz’i alıp şehrin gürültüsünden ve kargaşasından uzaklaşabilir, çocuklarınız ile temiz bir havada spor yapabilir veya her zaman temin edebileceğiniz mangallarımız ile açık havada mangal keyfi yapabilirsiniz.

DENİZE UZAKLIK VE KUMSALIMIZ:

Odalarımızın denize uzaklığı 35 metre olup, kumsalımız uzunluğu 1 km, genişliği ortalama 50 metredir. Tesisimiz ile deniz arasında yerleşime adını veren Sarısu Deresi bulunmakta olup, dere üzerinde bulunan köprü ile kumsala ulaşım sağlanmaktadır.

Aile Ortamında Tatil Keyfi

150 Kişilik Çay Bahçesi

Kaymak Pansiyon, siz değerli misafirlerine aile pansiyonu olarak hizmet sunmaktadır. Kurulduğu günden bugüne “aile pansiyonu” olma özelliğinden taviz vermeyen Kaymak Pansiyon eşinizi, çocuklarınızı güvenle emanet edebileceğiniz, kendinizi evinizde hissedebileceğiniz bir aile ortamında tatil vaad etmektedir.

Bölgenin En Büyük Pansiyonu

Kaymak Pansiyon yaklaşık on dönüm arazi üzerine kurulu olup, 125 adet yatak kapasitesi ile ilçemizin en büyük pansiyonlarından biridir.

Doğanın sesini dinleyin...